Viešoji įstaiga Mykolo Romerio universitetas – tarptautinė socialinių mokslų profilio aukštoji mokykla Šiaurės Europoje, kasmet sulaukianti didelio būrio kūrybingo ir intelektualaus jaunimo.

http://www.mruni.eu/

Šeimos kredito unija yra Vilniuje, Vilniaus ir Trakų rajonuose veikianti finansinė institucija. Partnerystė su smulkiuoju šeimos verslu – viena iš prioritetinių Šeimos kredito unijos veiklos sričių. Tarp unijos narių yra Vilniaus regiono ūkininkai, smulkieji verslininkai bei amatininkai. Unija teikia paskolas fiziniams ir juridiniams asmenims: vartojamąsias, būsto paskolas, ilgalaikes paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu, paskolas verslui bei žemės ūkiui.

http://www.unija.lt

DNB bankas priklauso didžiausiai Norvegijos finansinių paslaugų grupei, teikiančiai kokybiškas paslaugas individualiems ir verslo klientams 19 -oje pasaulio šalių. DNB vertina ilgalaikę partnerystę, kuriančią vertę klientams, darbuotojams, akcininkams ir bendruomenei.

DNB bankas Lietuvoje…

  • pripažintas vienu iš geriausiai klientus aptarnaujančių bankų šalyje;
  • teikia kokybiškas finansines paslaugas daugiau nei 800 tūkstančių individualių klientų ir verslo įmonių;
  • yra vienas svarbiausių finansinių partnerių apdirbamajai pramonei, žemės ūkiui ir savivaldybėms.

Daugiau informacijos – www.dnb.lt

ESAME SPECAGRA.
Jūsų partneriai, patarėjai, draugai. 15 metų patirties agro versle. 15 metų su Jumis.

Mūsų veiklos sritys:

    Žemės ūkio technika ir atsarginės dalys
    Zetor traktoriai. Esame oficialus Zetor distributorius Lietuvoje
    Tiklaus ūkininkavimo sprendimai, grūdų sandėliavimo įrengimai
    Gyvulininkystės fermų įrengimas, fermų vidaus ir lauko įranga
    Servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, Naudota technika, nuoma
    Hydraulinių žarnų gamyba, jungtys

Daugiau informacijos – www.specagra.lt

UAB ,,Ivabaltė” suprasdama, kad sėkmingo, konkurencingo ūkio veiklos pagrindą sudaro ne tik specialistų kvalifikacija, našių technologijų taikymas, bet ir gebėjimas kuo tiksliau atlikti patikėtas operacijas, šiandien siūlo visus šiuos reikalavimus atitinkančius kompleksinius sprendinius įvairaus dydžio ir profilio ūkiams: augalininkystės, gyvulininkystės, taip pat mišriems.

UAB ,,Ivabaltė“ veiklos sritys:

  • Žemės ūkio technikos didmeninė ir mažmeninė prekyba ir konsultacijos;
  • Žemės ūkio technikos priežiūra, aptarnavimas ir remontas, originalių ir alternatyvių joms atsarginių dalių didmeninė ir mažmeninė prekyba;
  • Operatyvus, palankus finansavimas įsigyjant žemės ūkio techniką.

Daugiau informacijos – www.ivabalte.lt

Uždaroji akcinė bendrovė ,,Agrarinės paslaugos” buvo įsteigta 2004 m liepos 7 d. Pagrindinė įmonės veikla – prekyba naudota ir nauja žemės ūkio technika, atsarginėmis dalimis ir lauko darbų paslaugos.

UAB ,,Agrarinės paslaugos” bendradarbiauja su daugiau nei 30 įvairių Prancūzijos įmonių, todėl gali padėti surasti praktiškai bet kokios pageidaujamos naujos ar naudotos žemės ūkio technikos bei aprūpinti detalėmis.

Daugiau informacijos – www.agrarines.lt

UAB ,,City Projects“ yra projektavimo, nekilnojamojo turto plėtojimo ir statybos valdymo kompanija, teikianti praktiškų projektavimo sprendimų ir kokybiškas statybų valdymo paslaugas. Įmonė siekia sukurti unikalius statinius atitinkančius Užsakovo reikalavimus, statinius, kuriuose būtų gera gyventi, dirbti, kurti – tiesiog būti. UAB „City Projects“ efektyviai bei racionaliai atlieka projektavimo darbus tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse.

Daugiau informacijos – www.cityprojects.lt

TAGAVA – Tradicinio atsakingo gyvūnų auginimo verslo asociacija, vienijanti šinšilų ir kitų kailinių gyvūnų augintojus Lietuvoje. Asociacijos veiklos tikslai yra skatinti ekonominę ir techninę Lietuvos tradicinės gyvulininkystės pažangą, ginti teisėtus šia gyvulininkystės pažanga suinteresuotų savo narių – šinšilų ir kitų kailinių žvėrelių augintojų - interesus. Asociacija vykdo šią veiklą:

  • kvalifikacijos tobulinimo, suaugusiųjų profesinio mokymo – seminarų, mokymų organizavimas, Atvirų durų dienų ūkiuose rengimas;
  • konsultavimo – nemokamos konsultacijos telefonu ir asociacijos būstinėje Vilniuje, mokslinės, praktinės informacijos, teisės aktų archyvas, metodinė pagalba, asociacijos narių – augintojų konsultacijos;
  • mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos – bendradarbiaujant su Lietuvos ir Europos šalių akademinėmis mokslinėmis institucijomis atliekami moksliniai tyrimai įvairiais šinšilų gerovės aspektais;
  • renginių organizavimo – kelionės į nacionalines ir tarptautines parodas, čempionatus, mokymų, seminarų, konferencijų, viešų diskusijų organizavimas.

Daugiau informacijos – www.tagava.lt